AVM YAPI

AVM Grup Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1998 yılından itibaren sürekli takip ettiği teknolojik gelişmeler ile müşteri beklentilerini bir araya getirerek kazandığı başarılarla sektöründe tercih edilen bir marka olmuştur.

Proje aşamasından başlayarak anahtar teslimine uzanan inşaat yapım sürecinin her aşasında kendi standartlarını zorlayan bir kalite anlayışını benimseyen AVM Yapı; özellikle büyük ölçekli konut projeleri, iş merkezleri, yönetim merkezleri, oteller, fabrika ve lojistik binaları, spor kulüpleri, banka binaları, otomobil satış ve servis plaza projeleri ile altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

AVM YAPI her yeni projeye geçmiş başarılarından aldığı güç ile başlamaktadır.

NEDEN AVM YAPI?

SEKTÖR TECRÜBESİ

Geçirdiğimiz 18 yıl boyunca 50’nin üzerinde projeye imzamızı attık ve hız kesmeden devam ediyoruz.

DONANIMLI EKİP

Riskleri kaynağında yok etmeyi hedefleyen donanımlı ekibimizle güvenli ve etkili bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

PROFESYONEL YAKLAŞIM

Profesyonel yaklaşımımızla müşterilerimize en doğru uygulamayı sunuyoruz.

ÇÖZÜM ODAKLI

Çözüm odaklı yaklaşımımızla projelerde karşılaşabilecek tüm sorunların en etkin şekilde üstesinden geliyoruz.

%100 SONUÇ GARANTİSİ

Özenli ve zamanında proje teslim prensibimizle müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

AVM YAPI Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. gerçekleştirdiği her türlü altyapı, üstyapı inşaatları ve müşavirlik hizmetleri sürecinde tasarıma, ilgili standartlara, teknik ve idari şartnamelere, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uymakta, inşaat teknolojisindeki yenilikleri üretimde kullanmaya özen göstermektedir.

Proje ve inşaat çalışmaları, en önemli iç kaynağımız olan çalışanlarımızın desteği ve üretkenliği ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri dikkate alınarak ve müşteri memnuniyeti ilkesi hedeflenerek yürütülmektedir.

İnşaat çalışmaları zamanında tamamlanarak kullanıcıya teslim edilmektedir.

Tüm bunları yaparken konusunda tercih edilen bir marka olma özelliğinin sürmesini amaçlamaktadır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

AVM YAPI Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. yürürlükte bulunan çevreyle ilgili ulusal ve uluslararası kanun, tüzük, mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak altyapı, üstyapı inşaatları ve yapı elemanları üretiminde havanın, suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını kullanmaya özen göstermektedir.

Proje inşaat çalışmalarında doğal kaynakları korumak, atık miktarlarını en aza indirmek; toprak, hava, su kirlenmesini önlemek ve geri kazanımı arttırmak için gerekli tedbirleri almaya çalışmaktadır.

Çalışmalarını, bizlere emanet edilen çevremizin koruması konusunda son derece hassas davranarak, bu konuyla ilgili çalışmalara katkı vererek ve çevre ile uyumlu teknolojileri takip ederek sürdürmektedir.

İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

AVM YAPI Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. yürürlükteki işçi sağlığı ve iş güvenliğini düzenleyen mevzuata ve bağlı bulunduğu kuruluşların şartlarına uyarak iş sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaktadır. İş Güvenliği alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, tüm faaliyetlerinde en güvenli ve en uyumlu teknolojiyi kullanmaya çalışmaktadır.

Tüm çalışanlarına, altyüklenicilerine ve tedarikçilerine eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, İş Güvenliği konusunda sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir.

İş güvenliği eğitimleri ile iş kazalarının önlenebileceğine inanarak, tüm çalışanların aktif katılımı ve riskleri kaynağında yok etmek suretiyle iş kazalarını minimum seviyeye indirme hedefine ulaşmaya çalışmaktadır.

0
Yılı Aşan Tecrübe
0
Tamamlanmış Proje
0
Mutlu Müşteri